Amino EAAnabol XPLODE 520g - NutriShop.mk Препорачана употреба: Земајте 1 порција два пати дневно - (пред оброк или тренинг или по тренинг) или 1 порција еднаш на ден како додаток. Додадете 1 порција (13 гр прав – 1 мерица) во 150 мл вода. Консумирајте го веднаш по подготовка.

Предупредување: овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана. Чувајте го подалеку од дофат на деца. Се препорачува разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот.

Може да дојде до седиментација, што не влијае на квалитетот и ефикасноста на производот.

" />
  • EAAnabolXPLODE-360×360

Amino EAAnabol XPLODE 520g

1,890.00 ден.Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.