AMIX CarboJet™ Gain 2250 gr - NutriShop.mk
  • carbojet_gain_2250g
Sold Out

AMIX CarboJet™ Gain 2250 gr

1,350.00 ден.


Out of stock


Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.

CarboJet™ Gain е специјално дизајнирана формула за бодибилдери и вежбачи кои се во фаза на зголемување на масата, како и за сите спортисти кои се подложни на голем напор и висок интензитет на тренинзи Предности: Оброк за пред и после тренинг Висок квалитет на јаглени хидрати и протеини Без аспартам! Се меша веднаш Содржи состојки за опоравување и фосфорна матрица