Anticataball Aminoacid XTREME CHARGE 500g - NutriShop.mk
Начин на употреба: Од една до две порции дневно. Една порција е 10 гр од производот растворен во 300 мл вода или џус. Во денови кога тренирате: една порција после тренинг и една порција пред спиење. Во деновите кога не тренирате: 1 порција пред спиење.
 " />
  • anticataball-500g-lemon
Sold Out

Anticataball Aminoacid XTREME CHARGE 500g

1,290.00 ден.


Out of stock


Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.

ЕКСТРЕМНО АМИНО КИСЕЛИНСКО ПОЛНЕЊЕ !!!
– БЦАА 4000мг
– Глутамин 5000мг
– Збогатен со Вит.Ц и Вит.Б6
– Силна анти-катаболна комбинација
– Помага во изградба на чистата мускулна маса
– Обезбедува одлична регенерација после тренингот
– БЕЗ АСПАРТАМ
– БЕЗ ВЕШТАЧКИ БОИ