Ironmaxx 100% Whey Protein 2350 gr - NutriShop.mk
  • 61-360×360
ПРОМОЦИЈА!

Ironmaxx 100% Whey Protein 2350 gr

3,500.00 ден. 2,630.00 ден.Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.

-До 75% протеин на 100 грама! -Основен градбител на мускулна маса. -Непобедлив кремаст вкус! -Одличен амино киселински профил (BCAA и ГЛУТАМИН). -Одличен за сите спортисти и активни индивидуи.