Ironmaxx 100% Whey Protein 900 gr - NutriShop.mk
  • Whey Protein 900g 2-262×262

Ironmaxx 100% Whey Protein 900 gr

1,300.00 ден.Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.

-До 75% протеин на 100 грама! -Основен градбител на мускулна маса. -Непобедлив кремаст вкус! -Одличен амино киселински профил (BCAA и ГЛУТАМИН). -Одличен за сите спортисти и активни индивидуи