Ironmaxx Protein Professional 2350 gr - NutriShop.mk
  • ironmaxx_protein_profesional_naslovna
Sold Out

Ironmaxx Protein Professional 2350 gr

1,800.00 ден.


Out of stock


Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.

Protein professional од GermanForge е вистинската алтернатива за вашиот дневен протеински внес. Protein Professional не е наменет само за рекреативни спортисти туку и за напредни вежбачи поради кремастиот шејк кој обезбедува биолошки високо квалитетни протеини со сите есенцијални амино киселини за активни спортисти кои тренираат за сила, издржливост и мускулна маса.