L-CARNITINE LIQIUD 100.000 pakuvanje 1000 ml - NutriShop.mk Протресете добро пред употреба.

Земете една порција по 10 мл (според чашата за мерка) дневно пред тренингот. Чувајте го надвор од дофат на мали деца. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана.

Не го изложувајте на директна сончева светлина. Да се чува на собна температура.

" />
  • l-carnitine-traube-262×262

L-CARNITINE LIQIUD 100.000 pakuvanje 1000 ml

1,400.00 ден.Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.