PROFI MASS® 2500 g - NutriShop.mk Начин на употреба: Земете 1-4 порции дневно за време на појадок, вечера, после тренинг и одприлика околу 1 час пред спиење. Додадете 1 порција (50гр- 8 рамни супени лажици) во 100 мл вода или обезмастено млеко. Консумирајте го непосредно по подготовката. Не се препорачува за дијабетичари.

Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана. Разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот се препорачува. Чувајте го подалеку од дофат на деца.

Услови за чување: Да се чува на суво и ладно место. Чувајте го подалеку од дофат на деца.

" />
  • ProfiMass2500g-360×360
ПРОМОЦИЈА!

PROFI MASS® 2500 g

3,500.00 ден. 2,630.00 ден.Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.