Whey Pure FUSION 30 gr - NutriShop.mk
  • amix-nutrition-whey-pure-fusion-30g

Whey Pure FUSION 30 gr

70.00 ден.



Брза Испорака по Карго. Плаќање при приемот на пратката.

Високо квалитетен производ составен од протеин изолат и концентрат од сурутка (WPC) и (WPI). – DigeZyme® ензимски систем за да им помогне да го апсорбира протеинот. – 22гр Протеин, 6 гр БЦАА и 5.5Глутамин – Со помалку од 1г масти – БЕЗ АСПАРТАМ – Одлични кремасти вкусеви